Nákupní košík
Umíte...? Ano, umíme!
+420 607 790 509

Vyhledávání:

rozšířené

Zákazník
Aktuality
12.04.2018Nové koupelnové vybavení AnoUmímeVětšina z nás řeší při nákupu klasické dilema – kvalita, nebo ce
07.12.2017Od 27.12. do 4.1. máme volno! Vážení zákazníci, po každoročně náročných vánočních svátcích si b
01.12.2017Výprodej v sekci Rozbalené zbožíTaké už jste někdy měli při nákupu pocit, že platíte hlavně za obal? T
Doporučte nás

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?Doporučte nás

Počítadlo

TOPlist

AKTUALITY

12.04.2018

Nové koupelnové vybavení AnoUmíme

Většina z nás řeší při nákupu klasické dilema – kvalita, nebo cena. Zda nakoupit od známého výrobce, výrazně si připlatit a očekávat tak vysokou kvalitu, nebo jít cestou levnější varianty a koupit neznačkový výrobek. Abychom dostáli názvu našeho e-shopu „ANO UMÍME“, vyřešili jsme toto dilema za vás. Už žádné kompromisy! Proto nyní nabízíme celou řadu kvalitních baterií, sprchového vybavení a produktů pro vaši koupelnu pod naší vlastní značkou AnoUmíme.

Obecně platí, že pokud chcete kvalitu, musíte si připlatit. Předpokládá se, že kvalitnější materiály, propracovaný design, dokonalé zpracování nutně znamenají vyšší cenu. Ale rozhodně to není pravidlo. Do koncové ceny výrobku se promítají i další faktory. Většinou to bývá cena obalu, náklady na dopravu a skladování a nezanedbatelnou část ceny tvoří i reklama. To vše musí zaplatit spotřebitel. Naše produkty v televizní reklamě nenajdete. Ani naše obaly nezáří barvami. To vše nám naopak umožnilo investovat více do kvality, ale zároveň nabízet výrobky za velice výhodnou cenu.

Co však najdete na našem e-shopu, je ucelená nabídka sprchových setů, ruční a hlavové sprchy, sprchové hadice, držáky, tyče a kolínka, ale i baterie. Z více než 200 nových produktů si vybere opravdu každý, kdo hledá změnu pro svoji koupelnu. Abychom uspokojili širokou skupinu zákazníků, nabízíme výrobky jak v provedení pochromované mosazi, tak i pochromovaného plastu. Sortiment jsme rozdělili do tří produktových řad, a to Standard, Premium a Comfort. Samotný název předurčuje zařazení či kategorii kvality. Samozřejmě i řada Standard odpovídá střední třídě produktů, nabízených v obchodních řetězcích. Hledali jsme moderní design, který se hodí do každé koupelny. Tímto sortimentem jsme dostáli svému mottu – ano, umíme!


nejnovějších 5 | všechny | zpět na úvod

Provozovatel

Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail pro odběr novinek:

Platební metody: