Nákupní košík
Umíte...? Ano, umíme!
+420 607 790 509

Vyhledávání:

rozšířené

Zákazník
Aktuality
12.04.2018Nové koupelnové vybavení AnoUmímeVětšina z nás řeší při nákupu klasické dilema – kvalita, nebo ce
07.12.2017Od 27.12. do 4.1. máme volno! Vážení zákazníci, po každoročně náročných vánočních svátcích si b
01.12.2017Výprodej v sekci Rozbalené zbožíTaké už jste někdy měli při nákupu pocit, že platíte hlavně za obal? T
Doporučte nás

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?Doporučte nás

Počítadlo

TOPlist

Hračky pro naše děti!

Hračky pro naše děti!

Snad každý rodič řeší výběr hraček pro svoje dítka s větší pečlivostí než dříve. V dnešní době, kdy je na trhu nepřeberné množství hraček od různých výrobců, je čím dál tím těžší se orientovat, zda právě tato vybraná hračka naše dítě nijak neohrozí a  poskytne dětem možnost si bezpečně pohrát a k tomu se i rozvíjet.
Dříve si chudí lidé hračky vyráběli sami a tím se vyhnuli různým těmto pochybám. Dnes, když se podíváte do hračkářství, tak dřevěné hračky se „krčí“ někde v koutku. Naštěstí se výrobci začali trochu více vracet k dřevěným kostkám a stavebnicím ze dřeva. Zda je to z důvodu, že dřevo je krásné, voňavé a bezpečné nebo pro splnění ekologických tabulek, to je už jedno. Každopádně dobře je to pro naše děti. Mohou si tak hrát s hračkami podobnými těm, se kterými si hráli rodiče našich rodičů, jen v trochu barevnějším a pro děti poutavějším provedení.

Pochopitelně jsou hračky, které nelze vyrobit ze dřeva. Na trhu je nepřeberné množství různých druhů hraček. Každý rodič se snaží svoje dítě vzdělávat a předávat mu stále nové podněty, aby v této zrychlené společnosti nezůstalo stát opodál. Pravdou je, že dokud jsou děti malé, můžeme se podílet na jejich rozvoji právě vhodným výběrem toho, co je bude obklopovat. Dojde však doba, kdy nám toto právo zcela zanikne. Proč tedy nevyužít možností a neobklopit svoje děti vhodnými a hezkými hračkami?
Na toto období budeme v jejich dospělosti vzpomínat velmi rádi. Najděme si čas pro naše děti, žádná hračka jim nenahradí naši lásku. Ale s láskou vybraná hračka ve spojení s našim volným časem je pro ně vzácný a krásný dar, který v dospělosti předají pro změnu oni svým dětem.

Provozovatel

Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail pro odběr novinek:

Platební metody: